Seesmic Ping

Sosyal ağ uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0.5 MB
  • Version 1.4
  • Dil İngilizce
  • Firma Seesmic
Seesmic uygulaması ile android işletim sistemine sahip cihazlarınızı kullanarak tek bir arayüzde bütün sosyal ağlardaki mevcut profillerinizi kontrol edebilirsiniz. Twitter, Facebook, Linkedin, Tumblr ve Salesforce Chatter gibi hesaplarınıza hızlı bir şek
Seesmic uygulaması ile android işletim sistemine sahip cihazlarınızı kullanarak tek bir arayüzde bütün sosyal ağlardaki mevcut profillerinizi kontrol edebilirsiniz. Twitter, Facebook, Linkedin, Tumblr ve Salesforce Chatter gibi hesaplarınıza hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
 
Tek tek web sayfaları üzerinden güncellemeler yapmak, fotoğraflarınızı paylaşmak ya da arkadaşlarınızın neler yaptığını öğrenmek için bu uygulama ile tarayıcınız üzerinden görebilirsiniz.
 
Tüm sosyal ağ profillerinize entegre edebildiğiniz Seesmic periyodik olarak bu sitelerdeki güncellemeleri alarak size gayet şık bir arayüzde sunuyor. Ayrıca sadece takip etmek amaçlı değil Seesmic'i paylaşmak yapmak içinde kullanabilirsiniz. Aynı anda bütün profillerinizde aynı güncellemeyi yapabilirsiniz. Resim, fotoğra yükleyebilir, arkadaşlarınızın fotoğraflarına yorumlar yapabilirsiniz. Twitter servisini çoklu hesap tanımlaması yapabilirsiniz. Twitter akışını ve trend aramalarını takip edebilir ve kayıt altına da alabileceğiniz gayet kullanışlı bir uygulamadır.
Seesmic Ping indir